Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Авіація РФ вдарила по мирних районах Сирії. Загинули десятки людей

Військові бомбардували різні поселення на півночі Сирії.

У результаті атаки російської авіації в Сирії загинули щонайменше 20 людей.

Про це 9 лютого повідомляє SNHR.

Під час атаки на селище Кафр Норан у західній частині Алеппо загинуло 9 громадян, зоукрема одна жінка. Окрім цього, четверо громадян, зокрема дитина, загинули під час бомбардування міста Аль-Атареб, що у місцевості Алеппо, тоді як двоє громадян були вбиті в селі Шейх Алі в місцевості Алеппо після бомбардувань російських бойових літаків.

Загалом із повідомлень, що надійшли протягом 9 лютого, було встановлено, що кількість жертв у результаті авіаударів російських літаків становить щонайменше 20.

Під час свого візиту до Києва президент Ердоган звинуватив сирійську владу і Росію у порушенні домовленостей щодо ситуації в Ідлібі. "Режим (прим. Асада) за сприяння РФ зробили в Ідлібі те, що зробили (прим.: бомбардування провінції). І зараз ці люди (прим.: біженці) рухаються в бік нашого кордону. За останніми даними понад мільйон осіб, діти дорослі зі своїм майном прямують до Туреччини. На сьогодні  у нас в країні понад 4 мільйони сирійців", – зазначив турецький лідер.

Зазначимо, що війська Асада за підтримки РФ, попри домовленості про перемир'я, пішли в активний наступ на Ідліб, щоперебуває під контролем Демократичних сил, які підтримує Туреччина. 

Відео Турецькі військові обстріляли сирійське місто Таль-Рифат: щонайменше 11 людей загинули

Турецькі військові гатили по місту Таль-Рифат, що за 20 км від турецького кордону. Один зі снарядів розірвався у дворі місцевої школи, коли діти саме виходили з уроків. Загинуло 11 людей, серед них - 8 дітей. Поранено ще 21.  

Турецькі військові обстріляли сирійське місто Таль-Рифат: щонайменше 11 людей загинули

Залиште свій коментар

Вибір редакції