Авіакатастрофа в Москві. Під час розслідування в РФ заявили про пошкодження "чорного ящика"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В Росії повідомили про сильні ушкодження параметричного регістратора літака.

Під час розслідування авіакатастрофи в московському аеропорту "Шереметьєві" слідча група заявила, що параметричний реєстратор згорілого в аеропорту літака "піддався інтенсивному температурного впливу і отримав серйозні пошкодження".

Про це повідомили авіаційному комітеті РФ (МАК).

Там зазначили, що фахівці Науково-технічного центру скопіювали польотну інформацію і підготували її для розшифровки і аналізу.

Комісія з розслідування пообіцяла надати попередній звіт про результати роботи в 30-денний термін з оперативними рекомендаціями щодо безпеки польотів.

Нагадаємо, пасажирський літак SSJ-100, який прямував до Мурманська, підвечір 5 травня загорівся під час аварійного приземлення в московському аеропорту Шереметьєво. Повітряне судно вилетіло з летовища, однак через деякий час  запросило аварійну посадку. В Росії офіційно повідомили про 41 загиблого. Слідком Росії розглядає три основні версії катастрофи: недостатня кваліфікація пілотів, диспетчерів і людей, які проводили технічний огляд борту; несправність повітряного судна і несприятливі метеоумови.

ВідеоСеред постраждалих в авіакатастрофі в Шереметьєво, ймовірно, є українка

Вона шпиталізована у тяжкому стані. Вже відомо, що загиблих внаслідок трощі в аеропорту "Шереметьєво" сорок один, двоє з них діти. 37 пасажирів із охопленого полум’ям літака встигли врятуватися. Це був внутрішній російський рейс, утім, крім українки, на борту були ще іноземці. Версій трагедії у слідства три.  

Серед постраждалих в авіакатастрофі в Шереметьєво, ймовірно, є українка

Залиште свій коментар

Вибір редакції