Австралійське узбережжя вкрило нафтою

Контейнери з селітрою, які впали з суховантажа, зробили в ньому пробоїну, з якої витікла нафта. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Представники австралійського агентства з довкілля охорони стурбовані, що нафта і аміачна селітра, які потрапили у воду з суховантажа, який потрапив у шторм,  може завдати шкоди навколишньому середовищу.

Прем'єр уряду штату Квінсленд  вважає, що господар суховантажа, з борту якого стався витік нафти і токсичних речовин, повинен виплатити компенсацію за очищення вод.

"Розлив нафти в затоці представляє серйозну загрозу екології штату. Ми проведемо ретельне розслідування цього інциденту і в разі виявлення порушень встановлених норм без коливань почнемо судовий процес", - заявила вона.

Суховантаж "Пасифік адвенчуре", що йшов з Ньюкасла до Брісбен з вантажем аміачної селітри, потрапив в шторм, через що з борту судна в море впало 31 контейнер з селітрою. Витік нафти почався після того, як один з контейнерів, що впали за борт, пошкодив ту частину судна, де зберігалися запаси палива.

В результаті події на узбережжі Австралії було закрито декілька пляжів. Є побоювання, що це негативно відіб'ється на туристичному бізнесі. У морі ведуться пошуки зниклих контейнерів, в операції задіяні літаки.

Читайте також:

Біля берегів Австралії в воду впали 31 контейнер з хімікатами

Світовому океану загрожує окислення. Тисячі видів можуть зникнути

Мертве море швидко висихає

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: