Австралія оголосила про початок розслідування діяльності Google

Причина незадоволеності влади криється в послузі Google, яка збирає інформацію для спецпроекту Google Street View.

Австралія оголосила про початок розслідування діяльності інтернет-компанії Google. Як повідомили представники влади країни, мова йде про підозри в порушенні телекомунікаційного законодавства, а також недотриманні прав людей на особисте життя.

Причина незадоволеності влади криється в послузі Google, яка збирає інформацію для спецпроекту Google Street View.

Згідно з інформацією, що з'явилася, система використовувала також повідомлення, що передавалися користувачами за допомогою бездротового зв'язку.

За словами представників інтернет-гіганту, інцидент виник помилково.

Google - перша щодо популярності (77,05 %) в світі пошукова система, обробляє більше 40 мільярдів запитів в місяць (частка ринку 62,4%). Як лідер пошукових машин інтернету, Google займає більше 60% світового ринку і індексує більше 8 мільярдів веб-сторінок. Google може знаходити інформацію на 186 мовах. Google займає 7-е місце в рейтингу найдорожчих брендів світу. Заснували корпорацію - Сергій Брін і Леррі Пейдж в1998 р. на основі учбового проекту Backrub, який вони розробили, коли були студентами Стендфорського університету США.

Чистий прибуток Google за підсумками 2009 р. склав 6,5 млрд дол., що на 54% більше показника за попередній звітний рік, коли чистий прибуток виріс менш, ніж на 1% і склав 4,23 млрд дол. У 2007 р. - 4,2 млрд дол.

Читайте також:

Google відмовиться від Windows

Google назвав найпопулярніші Інтернет-сайти

Google з'єднав телевізор і інтернет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: