Австралія оголосила всесвітнє "полювання на лікарів"

Відбір кандидатів буде жорстким, вони повинні повністю відповідати професійним вимогам.

Асоціація лікарів Австралії оголосила про нагороду в три тисячі доларів кожному, хто зможе "спокусити" хоча б одного кваліфікованого іноземного лікаря переїхати в країну і пропрацювати в ній як мінімум 12 місяців.

Представник асоціації назвав рішення "революційним", і відзначив, що країна потребує термінових заходів щодо скорочення дефіциту лікарів. В даний час Австралія потребує 500 кваліфікованих лікарів, готових працювати у віддалених районах країни.

Винагорода посереднику буде виплачуватися з коштів асоціації. Як заявив виданню професор Гері Гілхоуд, якщо нововведення виявиться ефективним, то необхідні для його реалізації 1,5 мільйона доларів виявляться "невеликою платою" за скорочення дефіциту лікарів.

Гілхоуд також розповів, що найбільшою мірою брак лікарів відчувається в західних штатах. У багатьох населених пунктах і навіть невеликих містах нині взагалі немає лікарів. У той же час професор зазначив, що відбір кандидатів буде жорстким, вони повинні повністю відповідати професійним вимогам.

Читайте також:

Тисячі верблюдів взяли в облогу австралійське місто

Гігантський айсберг доплив до Австралії

Повінь в Австралії ізолювала 5 тисяч людей від світу

Австралійці готові позбавити королеву трону

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: