Австралія підвищить вимоги до іммігрантів

Список затребуваних професій, що складається з 106 позицій, буде анульовано, а замість нього уряд складе новий.

Уряд Австралії перегляне основи імміграційної політики країни для залучення в країну фахівців високої кваліфікації та обмеження прийому низькокваліфікованої робочої сили.

Як заявив міністр у справах імміграції Кріс Еванс (Chris Evans), список затребуваних професій, що складається з 106 позицій, буде анульовано, а замість нього уряд складе новий, відповідний реальним потребам економіки країни.

У першу чергу, за словами міністра, Австралії потрібні кваліфіковані лікарі, медсестри, інженери та робітники гірничодобувної промисловості. Еванс зазначив, що існуючий зараз список не відповідає реаліям.

За словами чиновника, десятки тисяч людей, які бажають отримати громадянство Австралії, вивчають на різноманітних курсах кулінарію, бухоблік і перукарську справу саме тому, що ці професії знаходяться в списку 106-ти затребуваних. У той же час, уточнив Еванс, економіка країни потребує зовсім в інших фахівцях, причому високої кваліфікації.

У листопаді 2009 року Асоціація лікарів Австралії оголосила про нагороду в три тисячі доларів кожному, хто буде сприяти переїзду в країну хоча б одного лікаря. В даний час у віддалених районах Австралії залишаються вакантними близько 500 робочих місць лікарів.

У лютому 2010 року австралійська гірничодобувна компанія Resourcehouse Ltd. уклала контракт на постачання з 2014 року вугілля для китайської China Power International Development Ltd. Договір розрахований на 20 років, протягом яких КНР буде одержувати по 33 млн тонн австралійського вугілля на рік. Загальний обсяг операції оцінюється в 60 мільярдів доларів.

Читайте також:

У Франції ліквідують "пуштунські джунглі": затримано 278 мігрантів

Діти іммігрантів подали до суду на Обаму

В Афінах у сутичках між іммігрантами і поліцією постраждали 14 осіб

В американську армію планують набирати іммігрантів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: