Австралія відмовилася від допомоги України в гасінні лісових пожеж – ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Країна планує подолати наслідки лиха власними силами.

Влада Австралії відхилила пропозицію України про допомогу в гасінні масштабних лісових пожеж. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на міністерство закордонних справ.

У дипломатичному відомстві повідомили журналістам, що офіційна Канберра вважає власні ресурси достатніми для того, щоби впоратися з ситуацією. Тому не потребує допомоги України в наданні допомоги потерпілим, відновленні пошкодженої вогнем інфраструктури та реалізації загальнонаціональних програм по підвищенню протипожежної безпеки.

При цьому в МЗС продовжують взаємодіяти з іншими урядовими структурами щодо можливостей надання української допомоги Австралії в разі, якщо така знадобиться. Йдеться, зокрема, про гуманітарну допомогу, а міністр внутрішній справ Арсен Аваков заявив про готовність відправити для гасіння пожеж близько двох сотень рятувальників Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, що лісові пожежі почалися в Австралії в жовтні 2019 року й відтоді в країні вигоріло вже понад 10 мільйонів гектарів, тисячі будинків було знищено. Жертвами стихії стали 27 осіб. Повідомляється також про майже мільярд загиблих тварин

Що відомо про трагедію та як люди намагаються врятувати тварин від полум'я – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Відео Коали можуть опинитися на межі вимирання через лісові пожежі в Австралії

Таку заяву зробили у тамтешньому міністерстві навколишнього середовища. Напередодні уряд пообіцяв виділити майже 35 мільйонів доларів США на підтримку коал, які потерпають від несамовитого вогню. Лише на острові Кенгру у вогні загинули близько 50 тисяч коал, а загальні цифри втрат у тваринному світі сягають мільярда.  

Коали можуть опинитися на межі вимирання через лісові пожежі в Австралії

Залиште свій коментар

Вибір редакції