Австралія залишається в Іраку

Контингент Австралії залишиться в Іраку, незважаючи на те, що чисельність американських військ у країні скоротиться.

Міністр закордонних справ Австралії Олександр Даунер
AFP
Міністр закордонних справ Австралії Олександр Даунер
Контингент Австралії залишиться в Іраку незважаючи на те, що чисельність американських військ у країні буде скорочена, заявив міністр закордонних справ Австралії Олександр Даунер, повідомило у вівторок агентство Ассошиейтед Прес.

У понеділок командувач військами США в Іраку генерал Девід Петреус заявив, що вважає потрібним почати виведення американських військ з Іраку у вересні цього року. Почати скорочення присутніх в Іраку військ, на думку Петреуса, слід з морської дивізії.

Генерал Петреус додав, що, не перешкоджаючи "покращенням в області безпеки, до наступного літа американське командування в Іраку буде здатне скоротити чисельність військ до рівня, що передував розширенню операцій".

Міністр закордонних справ Австралії Олександр Даунер, проте, заявив у вівторок, що 1 тисяча 600 австралійських військовослужбовців залишаться в Іраку "в осяжному майбутньому".

Також Даунер заявив, що доповідь про ситуацію в Іраку, представлена Петреусом, показує, що можна з доволі великою часткою впевненості говорити про подальший успіх стратегії США в Іраку.

Австралійці протестують проти війни в Іраку, Сідней
AFP
Австралійці протестують проти війни в Іраку, Сідней
Даунер додав, що про скорочення військового контингенту можна буде говорити тільки тоді, коли військова операція досягне успіху.

Півторатисячний контингент австралійських військовослужбовців був розміщений в Іраку в 2003 році за рішенням прем'єр-міністра країни Джона Говарда.

Опозиційна Лейбористська партія Австралії, у свою чергу, пообіцяла вивести до кінця року австралійські війська з Іраку в разі перемоги на виборах, які відбудуться в країні в жовтні або листопаді цього року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: