Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Остаточне слово має сказати парламент.

В Австралії відбулося національне опитування щодо легалігації одностатевих шлюбів. "За" проголосували майже дві третини виборців – 61,6%.

Найбільше голосів "за" легалігацію одностатевих шлюбів віддали мешканці території навколо столиці Австралії – 74%. У решті штатів – близько 60%. Про це повідомляє Sky News.

"Народ Австралії висловився і я маю намір зробити це бажання законом на Різдво", - написав у Twitter прем'єр-міністр Австралії Малкольм Тернбулл.

Опитування населення не є обов'язковим до виконання, проте уряд пообіцяв дозволити парламенту розглянути законопроект про створення рівності шлюбу в Австралії під час останньої двотижневої сесії, яка має завершитися 7 грудня. Це означає, що закон, який дозволяє одностатевий шлюб, може стати реальністю до Різдва 25 грудня.

Нещодавнє опитування, проведене Австралійською телерадіокомпанією, показало, що 72% нижчої палати представників парламенту підтримуватимуть зміни до шлюбних законів. У Сенаті - 69% прихильників таких змін.

Австралія стане 26 країною у світі, де дозволені одностатеві шлюби. Серед таких країн – США, Канада, Нова Зеландія, Велика Британія та інші.

Нагадаємо, нещодавно одностатеві шлюби дозволили в Німеччині.

Залиште свій коментар

Вибір редакції