Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Австралієць знайшов на своєму подвір’ї миле щеня. Воно виявилось рідкісним чистокровним дінго

Цуценя могло стати обідом хижого птаха.

Мешканець містечка Ванділігонг в Автралії у серпні виявив на своєму подвір’ї маленьке щеня. За кілька тижнів ДНК-тест став сюрпризом для екологів та показав, що це рідкісний альпійський дінго, вид якого зникає.

Про це пише CNN.

З усіх видів диких собак він єдиний перебуває під загрозою. Людина, яка знайшла тваринку, розповіла, що вона намагалася сховатися та скавчала у саду. Австралієць подумав, що знайшов маленьку лисицю чи собаку, та відвів її до ветеринара.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Wandi Dingo (@wandi_dingo)

Тест показав, що це чистокровний дінго, що є рідкістю. "Ніде на східному узбережжі Австралії ви не знайдете популяцію дінго, яка менше ніж на 50-80% не буде домашньою", - сказав Рікі Спенсер, доцент кафедри зоології в Університеті Західного Сіднея

Пухнастого назвали Венді, тепер він живе у приміщенні фонду дінго. Зважаючи на його чистокровність, він може стати частиною програми з розведення тварин фонду.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Wandi Dingo (@wandi_dingo)

Втім життя Венді могло закінчитися інакше – тварина могла стати обідом хижого птаха. На його тілі виявили подряпини від кігтів. Ймовірно птах впустив його, пролітаючи неподалік від місця, де знайшли щеня. Інших цуценят там  не знайшли.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Wandi Dingo (@wandi_dingo)

Нагадаємо, а Австралії вже понад 80 років вважається вимерлим сумчастий вовк. У Тасманії тварина стала майже міфічною істотою. Втім люди продовжують регулярно повідомляти про зустріч із хижаком

Залиште свій коментар

Вибір редакції