Австралієць "ґвалтував" надувних ляльок із секс-шопів

Поліція штату Квінсленд розшукує маніяка, який зламав три секс-шопа в місті Кернс, "зґвалтував" надувних ляльок моделі "Дика Джейн".

Поліція штату Квінсленд розшукує маніяка, який зламав три секс-шопа в місті Кернс, "зґвалтував" надувних ляльок моделі "Дика Джейн", після чого порвав свої "жертви" в клаптики і кинув в найближчій лісопосадці.

Представник поліції повідомив в інтерв'ю газету Cairns Post, що криміналісти зняли відбитки пальців злочинця, а також визначили його ДНК шляхом аналізу сперми, що залишилася на ляльках.

Відзначимо у зв'язку з цим, що в листопаді минулого року в Австралії була зареєстрована Сексуальна партія (Australian Sex Party), девіз якої звучить вельми незвично для вуха політика: "Ми відносимося до сексу серйозно" (We're serious about sex).

Партійний організатор Фіона Петтен упевнена, що новий політичний рух зуміє зібрати підписи 500 людей, необхідних для реєстрації партії і участі у виборах в Сенат і Верхню палату.

Метою знов створеної партії оголошено введення в школах національної програми сексуальної освіти. Саме це, на думку засновників, зменшить ризик, якому піддаються сьогодні діти і підлітки в зв'язку відкритим доступом до інтернет-сайтів певного вмісту.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: