Австралійська компанія подовжила заборону на польоти гігантських A380

Компанія Qantas не поверне в експлуатацію свої літаки A380 поки не буде впевнена, що проблеми виявлені і усунені.

Австралійська авіакомпанія Qantas вирішила продовжити заборону на польоти гігантських авіалайнерів A380 ще як мінімум на 72 години.

Як говориться в офіційній заяві компанії, Qantas не поверне в експлуатацію свої літаки A380 поки не буде впевнена, що проблеми виявлені і усунені.

У ході ревізії компанія виявила в двигунах кількох літаків "невеликі відхилення". Як уточнив генеральний директор компанії Алан Джойс, у трьох двигунах "масло було там, де його не повинно бути".

За словами Джойса, проблема, можливо, полягає в неякісних матеріалах або в недопрацьованій концепції двигуна. Всього в парку Qantas знаходяться шість літаків Airbus A380.

Нагадаємо, 4 листопада літак Airbus A380, що належав компанії Qantas, на борту якого знаходилися 459 осіб, здійснив екстрену посадку в Сінгапурі через технічні проблеми з одним з чотирьох двигунів. Ніхто з пасажирів не постраждав, проте представники авіакомпанії вирішили тимчасово призупинити польоти цих лайнерів і провести ряд додаткових перевірок.

Після події в авіакомпанії заявили, що найбільш імовірною причиною відмови двигуна може бути помилка розробників компанії Rolls-Royce.

Аеробус A380 - найбільший у світі пасажирський літак. Авіалайнер може здійснювати безпосадочні перельоти на відстань до 15 тисяч кілометрів і перевозити 525 пасажирів регулярними рейсами і до 853 осіб у чартерному варіанті. Середня вартість літака становить 320 мільйонів доларів.

Читайте також:

Літак австралійської авіакомпанії знову аварійно сів у Сінгапурі

Літак з понад 400 пасажирами екстрено приземлився з непрацюючим двигуном

Австралійська авіакомпанія призупинила польоти всіх А380

ВідеоАвстралійська компанія подовжила заборону на польоти гігантських A380

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: