Австралійська компанія подовжила заборону на польоти гігантських A380

Компанія Qantas не поверне в експлуатацію свої літаки A380 поки не буде впевнена, що проблеми виявлені і усунені.

Австралійська авіакомпанія Qantas вирішила продовжити заборону на польоти гігантських авіалайнерів A380 ще як мінімум на 72 години.

Як говориться в офіційній заяві компанії, Qantas не поверне в експлуатацію свої літаки A380 поки не буде впевнена, що проблеми виявлені і усунені.

У ході ревізії компанія виявила в двигунах кількох літаків "невеликі відхилення". Як уточнив генеральний директор компанії Алан Джойс, у трьох двигунах "масло було там, де його не повинно бути".

За словами Джойса, проблема, можливо, полягає в неякісних матеріалах або в недопрацьованій концепції двигуна. Всього в парку Qantas знаходяться шість літаків Airbus A380.

Нагадаємо, 4 листопада літак Airbus A380, що належав компанії Qantas, на борту якого знаходилися 459 осіб, здійснив екстрену посадку в Сінгапурі через технічні проблеми з одним з чотирьох двигунів. Ніхто з пасажирів не постраждав, проте представники авіакомпанії вирішили тимчасово призупинити польоти цих лайнерів і провести ряд додаткових перевірок.

Після події в авіакомпанії заявили, що найбільш імовірною причиною відмови двигуна може бути помилка розробників компанії Rolls-Royce.

Аеробус A380 - найбільший у світі пасажирський літак. Авіалайнер може здійснювати безпосадочні перельоти на відстань до 15 тисяч кілометрів і перевозити 525 пасажирів регулярними рейсами і до 853 осіб у чартерному варіанті. Середня вартість літака становить 320 мільйонів доларів.

Читайте також:

Літак австралійської авіакомпанії знову аварійно сів у Сінгапурі

Літак з понад 400 пасажирами екстрено приземлився з непрацюючим двигуном

Австралійська авіакомпанія призупинила польоти всіх А380

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: