Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Австралійські вчені назвали ймовірну кількість загиблих тварин внаслідок масштабних пожеж

Науковці побоюються, що цифра може сягнути мільярда.

Австрілійські вчені побоюються, що під час масштабних пожеж в Австралії загинуло мільярд тварин, йдеться у сюжеті ТСН.19:30

У цю цифру не входять плазуни, кажани та комахи. 

По всій Австралії центри для тварин забирають до себе сотні обгорілих коал. Ті, що вижили, шукають у знищених лісах їжу та воду. Зоозахисники просять місцевих жителів надавати коалам допомогу й одразу нести у ветеринарні центри.

Відео Мільярд тварин могли загинути під час пожеж в Австралії - вчені

І сюди не входять плазуни, кажани та комахи. У всій Австралії центри для тварин забирають до себе сотні обгорілих коал. Ті, що вижили, шукають у знищених лісах їжу та воду. Зоозахисники просять місцевих жителів надавати коалам допомогу й одразу нести їх у ветеринарні центри.   

Мільярд тварин могли загинути під час пожеж в Австралії - вчені

За даними місцевої влади, масштабні лісові пожежі знищили вже багато мільйонів гектарів лісових площ. Вогнем також знищено близько 1000 будинків. Ситуацію ускладнюють тривала рекордна спека з температурами понад 40 градусів за Цельсієм та пориви вітру. 

Австралійська поліція звинуватила щонайменше 24 людей у ​​навмисному розпалюванні вогню у штаті Новий Південний Уельс. Зазначається, що проти 183 осіб подано судові позови за злочини, пов'язані з лісовими пожежами. Зокрема, правоохоронці підозрюють 40 неповнолітніх. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції