Австралійські захисники природи підірвали хворого кита

Представники департаменту з охорони навколишнього середовища намагалися допомогти тварині, яка викинулася на узбережжя, проте всі їхні спроби з повернення кита у воду виявилися марними, після чого було вирішено підірвати його.

Фахівці департаменту з охорони навколишнього середовища Австралії підірвали хворого горбатого кита, що викинувся на узбережжя на південному заході країни два тижні тому.

Як повідомляють представники організації, 9,5-метровий кит викинувся на узбережжя австралійського міста Олбані, розташованого в 390 кілометрах на північний захід від столиці штату Західна Австралія міста Перт.

Представники департаменту з охорони навколишнього середовища намагалися допомогти тварині, проте всі їхні спроби з повернення багатотонного ссавця у воду виявилися марними, після чого було вирішено підірвати його.

Зазначається, що представники природоохоронного департаменту підірвали кита за рекомендацією Міжнародної китобійної комісії (International Whaling Commission, IWC), яка вважає, що розстрілювати китів довжиною більш ніж вісім метрів, які викинулися на берег, недоцільно і тому радить використовувати вибухівку при проведенні процедури евтаназії.

Нагадаємо, в грудні минулого року 125 китів-гринд загинули в Новій Зеландії, викинувшись на берег. Ще 43 вдалося врятувати завдяки зусиллям відпочиваючих на узбережжі туристів і рятувальників, що прийшли на допомогу.

Читайте також:

На Одещині браконьєри добивають тварин, які рятуються від повені

Вчені вибрали 10 головних відкриттів у світі живих істот

Лазурний берег у Франції закрили через загрозу нападу акули

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: