Австралійський Брісбен знову затопило: пересуватися можна лише на човнах

Проливні дощі на сході Австралії тривають. Саме зливи і є головною причиною повені.

повінь в австралійському Брісбені_10
facebook.com/Brisbane-Area-Flood-Photos-Info
Пересуватися можна лише на човнах
На австралійському Брісбені пронеслася друга хвиля повені. Рівень води в деяких районах тепер досягає трьох-чотирьох метрів. Пересуватися там можна лише на човнах. Зруйновано десятки будинків.

За словами місцевих жителів, на початку тижня їм здавалося, що всі греблі на підступах до міста надійно закріплені, і повторного удару стихії не буде. Але греблі виявилися дуже слабкі і не витримали напору переповнених річок.

Матеріальний збиток обчислюється мільярдами доларів. При цьому метеорологи зазначають, що проливні дощі на сході Австралії тривають. Саме зливи і є головною причиною повені.

У постраждалих від повені районах Австралії почастішали випадки мародерства. Злочинці на човнах підбираються до затоплених житлових будинків і офісів в пошуках наживи. На річці Брісбен поліцейським тиждень тому вдалося заарештувати 10 мародерів. Мародерів не зупинило навіть те, що покарання за грабежі під час надзвичайних ситуацій збільшується з 5 до 10 років позбавлення волі.

Населення піддалося повені Брісбена становить 1 мільйон 800 тисяч осіб. Це місто, що знаходиться на східному узбережжі Австралії і є третім (після Сіднея і Мельбурна) за чисельністю населення місто країни.

За неофіційними даними, не менше восьми людей загинули, 72 пропали безвісти в результаті безперервних повеней в Австралії, що стали найсильнішими в країні за останні 50 років.

Читайте також:

На вулицях затоплених австралійських міст з'явилися акули

Повінь в австралійському Брісбені досягла піку: будинки під водою, кількість жертв зростає

В Австралії велетенські хвилі змили місто: 72 людини зникли безвісти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: