Австралійський літак здійснив найдовший безпосадковий політ у цивільній авіації

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Політ тривав понад 19 годин.

Лайнер австралійської авіакомпанії Qantas Airways встановив світовий рекорд, здійснивши найдовший в історії пасажирських авіаперевезень переліт без приземлення.

У неділю, 20 жовтня, новий літак Boeing 787-9 Dreamliner сів у аеропорту Сіднея, провівши в небі 19 годин 16 хвилин та подолавши за цей час 16,2 тисячі кілометрів. Цей літак напередодні вилетів з аеропорту імені Джона Кеннеді в Нью-Йорку. Про це передає Deutsche Welle.

Під час цього випробувального польоту на борту судна перебували 49 пасажирів та членів екіпажу. Пасажирами були переважно керівництво австралійської авіакомпанії, науковці, журналісти та шестеро осіб, що зголосилися взяти участь у тестовому польоті, повідомляє агенція новин dpa.

Впродовж польоту пілоти мінялися. Сам літак перед вильотом з Нью-Йорка заправили до максимуму. Щоб зменшити вагу, авіакомпанія обмежила кількість місць та обсяг багажу.

В авіакомпанії переконані, що отримали під час здійсненого рейсу QF7879 багато корисної інформації, особливо щодо того, як боротися з втомою пілотів та допомогти уникнути синдрому зміни часових поясів, відомого як десинхроноз або джетлаг. Під час польоту лікарі та науковці часто перевіряли як пілотів, так і пасажирів.

Компанія планує розпочати регулярні рейси сполученням Нью-Йорк - Сідней у 2022-2023 роках.

Нагадаємо, в березні 2018 року авіакомпанія Qantas провела перший прямий пасажирський авіапереліт між Австралією і Великою Британією. Літак австралійського авіаперевізника приземлився в аеропорту "Хітроу" за 17 годин 6 хвилин після вильоту з австралійського Перта.

Вибір редакції