Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Австрія почала головування у Раді ЄС, Порошенко опублікував вітання

Країна головуватиме протягом півроку під девізом "Європа, яка захищає".

Австрія почала головування у Раді Європейського союзу.

Про це повідомляється на сайті австрійського головування в ЄС.

"Під час свого головування Австрія має намір взяти на себе сполучну роль у Європі і зменшити напруженість, що виникла останнім часом. Нам важливо зміцнити довіру до ЄС і забезпечити, щоб Європейський союз міг виконувати свої великі завдання", - заявив федеральний канцлер Себастьян Курц з нагоди вступу Австрії на посаду голови Ради Європейського союзу.

Під девізом "Європа, яка захищає", австрійський уряд зосередить свою увагу на таких областях під час свого головування: безпека і боротьба з незаконною міграцією, забезпечення процвітання і конкурентоспроможності через цифровизацію і стабільність у регіоні. Останнє також включає підтримку зусиль західнобалканських країн щодо зближення з ЄС.

Крім того, Австрія виступатиме за зміцнення принципу субсидіарності: Європейський союз повинен зосередити свою увагу на великих питаннях, що потребують спільного рішення, і зробити крок назад, коли йдеться про дрібніші питання, коли держави-члени або регіони мають більше можливостей для ухвалення рішень.

Президент України Петро Порошенко привітав початок австрійського головування у ЄС та висловив сподівання на ефективний внесок Відня у просування порядку денного відносин Україна-ЄС.

Вітаю початок Австрійського головування в Раді ЄС. В Україні цінують високий рівень нашого партнерства в справі...

Опубликовано Петро Порошенко Воскресенье, 1 июля 2018 г.

Зазначимо, Австрія вже утретє вступила на посаду голови Ради Європейського союзу після попередніх головувань 1998-го і 2006 років. За наступні півроку країна стане важливим хабом у політиці ЄС: всього очікується близько 48 тисяч гостей на близько 300 заходах. Крім того, культурна рамкова програма в Брюсселі та Австрії продемонструє різноманітність австрійського мистецтва і культури на європейському рівні.

Головування Австрії триватиме до 1 січня 2019 року. До цього в ЄС головувала Болгарія.

Залиште свій коментар

Вибір редакції