Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Австрія відгородиться від біженців стіною на кордоні з Італією

У ЄС розкритикували будівництво паркану

Влада Австрії розпочала будівництво стіни на кордоні з Італією, щоб зупинити потік біженців до Європи із Середземномор'я. Про це пише "The Independent".

У австрійській поліції заявляють, що вже стартували роботи із заливки бетону для фундаменту в залі очікування для біженців та опор паркану вздовж перевалу Бреннер.

Австрійська влада заявляє, що будівництво бар'єру зумовлено очікуванням основного потоку мігрантів з Італії до Австрії, адже прохід з Туреччини до Греції наразі закритий.

У ЄС на будівництво стіни відреагували критично. Втім, Відень заявляє, що зведення бар'єру – це політична необхідність. Завершити будівництво огорожі планується до кінця травня.

Нагадаємо, нещодавно відбулися сутички між поліцією і беженцами на альпійському перевалі Бреннер на кордоні з Італією.

Близько тисячі осіб зібралися на прикордонному пункті, протестуючи проти закриття європейських кордонів для мігрантів. Повідомлялося, що деякі з них вели себе агресивно і провокували поліцейських, двоє з яких поранені. Австрія заявила про намір для допомоги поліцейським дислокувати на всій протяжності перевалу Бреннер ще і військові підрозділи.

З ЄС 4 квітня, людей без офіційного статусу біженця почали депортувати в Туреччину, а з її території в Європу перевезуть стільки ж  з оформленими документами сирійців. Повідомляється, що депортація нелегалів — один з головних пунктів угоди між Анкарою і Брюсселем щодо міграційної кризи. Їх будуть перевозити на поромах з порту Мітіліні на острові Лесбос у турецький порт Дікелі. На борту кожного мігранта буде супроводжувати поліцейський: влада боїться масових втеч. Мігранти не приховують, що в Туреччину плисти не хочуть.

Залиште свій коментар

Вибір редакції