Автора нашумілої статті про телекінез та інші надздатності військових РФ змусили писати пояснювальну

Міноборони РФ з'ясовує, звідки взялась "дивна інформація".

Полковника запасу Миколу Пороскова, який написав нашумілу статтю для офіційного журналу Міноборони РФ про методи "бойової парапсихології", змусили написати пояснювальну.

Про це розповів сам автор, передає "Фонтанка".

"Зараз почався розгляд. Міністерство оборони з'ясовує, звідки я взяв цю інформацію. Я пишу пояснювальні. Тому рано детально про це говорити. Не можу. І не хочу", - сказав Поросков.

За його словами, там хочуть дізнатися ,звідки він взяв таку "дивну інформацію", щоб доповісти керівництву. "Серйозний йде розгляд", - сказав полковник.

Нагадаємо, у статті "Суперсолдат для війн майбутнього" йшлося, що "методика бойової парапсихології" нібито дозволяє російським військовим проникати до голови ворога і подумки зламувати комп'ютери. Там стверджується, що російські спецпризначенці використали такі методики в Чечні, а такі надздібності вони здобули, займаючись з дельфінами.

"Той, хто володіє технологією МетаКонтакт, може вести, наприклад, невербальний допит. Він "наскрізь" бачить взятого в полон солдата супротивника: що це за людина, які у нього слабкі і сильні сторони, чи піде на вербування", - пише автор.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів