Автори скандального фільму про Лукашенка показали фільм про Лужкова

Темою фільму стали скандали, пов'язані з іменем московського мера і його дружини, підприємця Олени Батуріної.

Телеканал НТВ у рамках програми "ПП. Розслідування" показав у своєму ефірі фільм "Справа в кепці", присвячений меру Москви Юрію Лужкову. Авторами фільму стала та ж команда, яка підготувала фільми "Хрещений батько" про президента Білорусі Олександра Лукашенка.

Темою фільму стали скандали, пов'язані з іменем московського мера і його дружини, підприємця Олени Батуріної.

Автори "Справи в кепці" повідомили, що Батурина потрапила на третє місце в списку найбагатших жінок, складеному журналом Forbes. Журналісти зазначили, що бізнес Батуриної успішно розвивається саме в Москві, проте Лужков всі звинувачення на кумівстві завжди відкидав.

Був згаданий скандал навколо будівництва траси через Хімкинський ліс. Відповідно до думки, висловленої у фільмі, прокладка траси за альтернативним маршрутом, через район Молжаніново, завдала б шкоди компанії "Інтеко", яка орендувала там землі під будівництво.

У фільмі розповідається про слідчі дії відносно віце-мера столиці Олександра Рябініна та колишнього зампрефекта ПСАО Йосипа Рейханова. Показані кадри зі святкування дня народження колишнього власника Черкізовського ринку Тельмана Ісмаїлова, на якому був присутній Лужков.

Згаданий скандал з виселенням старожилів Південного Бутова. Зокрема, розказано про те, як Юлія Прокоф'єва, яку Лужков звинуватив в "жлобстві", подала позов про захист честі і гідності, але в його задоволенні було відмовлено.

В кінці фільму його творці відзначили, що влітку 2010 року, коли в Москві був смог від природних пожеж, Лужков перебував у відпустці. Повернувшись, він підписав розпорядження про виділення 105 мільйонів рублів на допомогу інвалідам, постраждалим від смогу, і 256 мільйонів на бджіл, повідомляється в "Справі в кепці".

Одним з учасників фільму, що давали коментарі, став журналіст Сергій Доренко; в "Справі в кепці" були використані кадри з його старих передач про мера, а також крилата фраза "Здавалося б, до чого тут Лужков?".

Захисниця Химкинського лісу Євгенія Чирикова розповіла про побиття свого соратника Михайла Бекетова, а науковий керівник НДІ транспорту і дорожнього господарства Михайло Блінкін - про ситуацію з дорогами в Москві.

За два дні до виходу фільму в ефір "Інтерфакс" опублікував коментар неназваного джерела в адміністрації президента РФ. Він заявив, що в публікаціях ряду московських ЗМІ "простежуються спроби деяких представників столичної влади зіштовхнути президента і прем'єра".

10 вересня Лужков звинувачення у спробі посварити Дмитра Мєдвєдєва і Володимира Путіна публічно відкинув.

Подивитися фільм можна тут.

Читайте також:

Дружину Лужкова знову визнали найвпливовішою жінкою Росії

Сім'я Лужкова очолила рейтинг багатіїв російської влади

Дружина Лужкова заробляє в 1100 разів більше за чоловіка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: