"АвтоВАЗ" запустив головний конвейер

В понеділок вранці ВАТ "АвтоВАЗ" після двомісячних "канікул", обумовлених фінансовою кризою, знову розпочав виробництво.

Вранці в понеділок, 9 лютого, російський ВАТ "АвтоВАЗ" запустив головний конвеєр, зупинений 15 грудня минулого року через складну ситуацію на автомобільному ринку.

Хоча не всі проблеми з постачальниками були вирішені, підприємство поновило випуск Chevrolet Niva.

"АвтоВАЗ" працюватиме п'ять днів на тиждень в однозмінному восьмигодинному режимі.

При цьому у зв'язку з несприятливою ситуацією на автомобільному ринку виробничий план на 2009 рік буде скоректований. "Внаслідок цього компанія проведе скорочення персоналу, яке торкнеться приблизно 400 співробітників", - повідомили у прес-службі заводу.

"GM-АвтоВАЗ" - спільне підприємство, створене російським "АвтоВАЗом", американською General Motors і Європейським банком реконструкції і розвитку.

В січні 2009 року "АвтоВАЗ" реалізував 29 тисяч автомобілів, що на 17,5 тисяч менше, ніж за аналогічний період минулого року. У лютому 2008 року підприємство реалізувало лише 46,2 тисяч машин.

На тлі несприятливої економічної ситуації і виникнення касових розривів "АвтоВАЗ" був змушений перейти до використання вексельних схем в розрахунках з постачальниками, при цьому грошима завод платить лише 30%.

Читайте також:

Прем'єр ввела диференційовані ставки на авто
Попри кризу українці купують все більше автомобілів
У світі розпочинається друга фаза кризи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: