Азербайджан відключив російський "Первый канал"

Національна рада з телерадіомовлення Азербайджану ухвалила рішення припинити ефірне мовлення іноземних телеканалів на території країни.

Національна рада з телерадіомовлення (НРТР) Азербайджану ухвалила рішення припинити ефірне мовлення іноземних телеканалів на території країни.

Першим знятий з ефіру російський "Первый канал". Частоти турецького телеканалу STV найближчим часом будуть продані на тендері, взяти участь в якому можуть тільки громадяни Азербайджану . "Протягом проведення конкурсу телеканал транслюватиметься", - сказав голова НРТР Нуширеван Магерамлі.

В той же час Національна рада продовжила на місяць право на мовлення в Азербайджані телеканалу "РТР-планета".

"Якщо ми не дійдемо згоди щодо мовлення Азербайджанського державного телебачення (AzTV) в деяких регіонах Росії, то через місяць мовлення РТР (телеканал "Россия") також буде припинене", - сказав голова НРТР.

Іноземні телеканали були попереджені про припинення мовлення на території Азербайджану в кінці 2006 року.

НРТР вважає, що трансляція іноземних телеканалів на національних частотах суперечить законодавству країни і перешкоджає розвитку місцевого телебачення.

Слід зазначити, що припиняється тільки ефірне мовлення, жителі Азербайджану зможуть дивитися ці канали за допомогою супутникового або кабельного телебачення.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: