Азербайджан звинуватив Росію в розстрілі вірменського парламенту

Депутат Азербайджану звинуватила Росію в організації теракту 27 жовтня 1999 року, мотивуючи це тим, що Росія таким чином вирішувала питання з Карабахом.

Член парламентської делегації Азербайджану в ПАРЄ Гюльтекін Гаджібейлі прямо звинуватила Росію в розстрілі вірменського парламенту в 1999 році.

Це, за її словами, дозволило змінити владу у Вірменії, яка готова йти на поступки по Карабахському питанню.

Гаджібейлі заявила: "є велика ймовірність, що як завжди розв'язка настане за допомогою російської сторони, яка, приміром, у 1999 році організувавши розстріл вірменського парламенту, домоглася зміни влади, готової йти на поступки по карабахському питанні".

При цьому, за словами азербайджанського депутата, "вірменська сторона сьогодні вперлася в тому, що без міжнародних гарантій про надання в майбутньому Нагірному Карабаху незалежності або вступу до складу Вірменії офіційний Єреван не погодиться вивести війська з семи окупованих азербайджанських районів, і офіційний Баку ніколи не піде на поступки в цьому процесі ".

"Тому я не бачу врегулювання карабахського конфлікту на основі навіть оновленої версії Мадридських принципів", сказала депутат Міллі Меджлісу Азербайджану.

Нагадаємо, на початку серпня посол Азербайджану в Росії Полад Бюль-Бюль огли погрозив повернути невизнану республіку Нагірний Карабах шляхом "змушення Вірменії до миру.

За словами Бюль-Бюль огли, такий розвиток ситуації можливий, якщо "посередницькі зусилля Російської Федерації, а також інших співголов Мінської групи ОБСЄ не дадуть вичерпного ефекту, і переговори знову будуть безрезультатними", тобто питання не вдасться вирішити шляхом переговорів. "Змушення до миру є правом Азербайджану, і цим треба скористатися", - сказав посол.

Читайте також:

В Азербайджані продають глобуси, на яких немає Азербайджану

У Москві домовилися про мирне врегулювання в Нагірному Карабасі

Алієв: треба тиснути на Вірменію

ООН: вірмени мають вивести війська з Карабаху

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: