Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Азербайджан пообіцяв збивати літаки Вірменії в небі над Нагірним Карабахом

Наближення до позицій азербайджанської армії обіцяють розцінювати, як спробу атаки.

Чергове загострення стосунків спостерігається між Азербайджаном і Вірменією, між котрими від 1991 року триває суперечка за Нагірний Карабах. Цей регіон, заселений переважно вірменами, оголосив про відокремлення від Азербайджану, але Баку цього не визнав і в підсумку ці події призвели до бойових дій.

У вівторок, 25 вересня, міністерство оборони Азербайджану оприлюднило заяву, в котрій обіцяє жорстку реакцію на повітряні маневри, оголошені в Нагірному Карабаху. "Військово-політичне керівництво Вірменії вдається до чергових провокаційним діям, спрямованих на загострення ситуації на лінії протистояння військ. Поширювана противником інформація про проведення на окупованих територіях Азербайджану навчальних польотів із залученням військової авіації є наочним доказом", - наголосили в уряді країни.

Там попередили, що в разі продовження польотів будуть застосовувати силу, а відповідальність за це покладатимуть на владу Вірменії. "Міністерство оборони заявляє, що будь-який повітряний засіб противника, який зробить спробу наблизитися до передових позицій підрозділів азербайджанської армії, буде негайно нейтралізований. Вся відповідальність за можливі втрати лягатиме на військово-політичне керівництво Вірменії", - наголосили в міноборони Азербайджану.

ВідеоВірменія та Азербайджан домовилися про перемир’я в Нагірному Карабаху

Залиште свій коментар

Вибір редакції