Азербайджан завдав удару на випередження по позиціях вірменів у Карабаху

У міноборони країни оприлюднили відео атаки.

Військові Азербайджану завдали удару по силах вірменської армії, яка готувалася до чергової провокації в напрямку Фізулі-Ходжавенд.

Про це повідомили у прес-службі міноборони Азербайджану.

"Для запобігання знову запланованої вірменською стороною цілеспрямованої диверсії і здійснення відплати за загиблих мирних жителів села Алханли 7 липня азербайджанська армія завдала точних вогневих ударів по приведених у стан бойової готовності силах, і особливо по намічених цілях в районі оборони батальйону вірменської армії", - йдеться у повідомленні.

За попередніми даними міноборони, в результаті атаки було знищено чимало живої сили підрозділів противника, що входять в центр підрозділів батальйону.

До того ж повідомляється про виведення з ладу декількох одиниць військової техніки та повне зруйнування об'єктів військової інфраструктури.

"Наразі оперативне становище на всій лінії фронту перебуває під повним контролем Збройних сил Азербайджану", - резюмували у відомстві.

Нагадаємо, 4 липня міноборони Азербайджану заявило, що Збройні сили Вірменії обстріляли з артилерії село Алханли. За даними місцевих ЗМІ, село ввечері зазнало інтенсивного обстрілу з артилерійських установок та інших озброєнь. В результаті загинули два жителі села, є поранені.

Зазначимо, конфлікт між Азербайджаном та Вірменією через Нагірний Карабах почався в 1988 році, коли населена переважно вірменами Нагірно-Карабахська автономна область заявила про вихід з Азербайджанської РСР.

Залиште свій коментар