Перейти до змісту
Азербайджан звинуватив Вірменію у нічних обстрілах та порушенні перемир'я

Баку у відповідь звинуватило Єреван в порушенні перемир'я.

Попри домовленості про гуманітарне перемир'я, Вірменія вночі вчинила обстріли околиць міста Джебраіл і взяті під контроль Азербайджану села Нагірного Карабаху.

Про це 18 жовтня повідомляє Міноборони Азербайджану.

У відомстві говорять про мінометний та артобстріл, однак зазначили, що під час атаки ніхто не постраждав.

"Попри оголошення про припинення вогню з 00:00 18 жовтня з гуманітарною метою ВС Вірменії вчергове грубо порушили домовленість. Противник піддав протягом ночі мінометному і артилерійському обстрілу околиці міста Джебраїл, а також звільнені від окупації села, розташовані вздовж річки Аракс в цьому районі. Серед особового складу втрат немає. З боку наших підрозділів вжиті адекватні заходи. Війська здійснюють уздовж всієї лінії фронту відповідні заходи на значущих висотах і позиціях", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, у ніч проти неділі, 18 жовтня, Вірменія заявила про порушення Азербайжджаном угоди щодо тимчасового перемир'я в гуманітарних цілях вздовж контактної лінії у зоні конфлікту в Нагірному Карабаху. 

Зазначимо, що це вже друга спроба сторін конфлікту домовитися про перемир'я. Так, після перемовин у ніч проти 10 жовтня Баку та Єреван також домовилися про припинення вогню, однак, не дотрималися його.

Відео Конфлікт у Нагірному Карабасі: Азербайджан вперше визнав, що завдав удару по території Вірменії

Новий виток конфлікту у Нагірному Карабасі - Азербайджан вперше визнав, що завдав удару по території Вірменії. У Баку заявили: знищили ракетні установки, які нібито мали обстрілювати азербайджанську територію. За деякими даними, вони були розміщені у полі між селами Сотк и Азат - на кордоні між двома країнами. Вірменія факт обстрілу підтвердила, хоча те, що сама планувала атакувати Азербайджан, заперечує. Міністерства оборони обох країн погрожують новими атаками. Тоді як підтвердження удару по Вірменії може стати приводом для Росії втрутитися у конфлікт, оскільки обидві країни входять у спільний воєнний союз. Утім, поки Єреван за допомогою до нього не звертався.

Конфлікт у Нагірному Карабасі: Азербайджан вперше визнав, що завдав удару по території Вірменії

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин