Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Азербайджанська модель уторгувала за цноту 2,4 млн євро

Дівчина вирішила продати незайманість, щоб забезпечити майбутнє.

Азербайджанська модель Махбубом Мамедзаде знайшла покупця, який заплатить за її цноту 2,4 мільйона євро (74 млн грн). Про це повідомляє видання The Mirror.

Зазначається, що дівчина розмістила оголошення про продаж цноти на аукціоні в серпні на спеціалізованому сайті Cinderella Escorts.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

By @paolocandian ✨ #milano #paris

A post shared by Love Dogs (@mahbuba_mammadzada) on

За словами 23-річної моделі, вона вирішила піти на такий крок заради матері. "Раніше моя мама робила все для мене, і тепер моя черга зробити так, щоб вона мною пишалася", - пояснила дівчина.

У лютому цноту дівчини купив якийсь японський політик з Токіо. Зазначається, що трохи менше заплатив адвокат з Лондона. Третім покупцем був "відомий футболіст з Мюнхена".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#Love #France #spain #london #Milano #firdaynight #dinnertime #model #paris #yeeels

A post shared by Love Dogs (@mahbuba_mammadzada) on

Мамедзаде проведе ніч з покупцем в одному з готелів Німеччини, де надання подібних послуг є легальним. Клієнт вже заплатив передоплату в 10% від суми, а 20% від суми забере собі сайт.

Згідно з правилами сайту, Мамедзаде пройшла медогляд, який підтвердив її незайманість.

Зароблені гроші дівчина планує витратити на покупку будинку для себе і матері, подорожі, переїзд у США, продовження модельної кар'єри і створення притулку для собак в Азербайджані.

Нагадаємо, у 2018 році повідомлялося, що 18-річна австралійка виставила на аукціон в Інтернеті власну незайманість, щоб отримати 100 тисяч доларів США та оплатити кредит батьків.

Залиште свій коментар

Вибір редакції