Бадрі не буде єдиним кандидатом опозиції

Бізнесмен Бадрі Патаркацишвілі не буде кандидатом опозиції на президентських виборах в Грузії.

Бізнесмен Бадрі Патаркацишвілі не буде кандидатом національної ради опозиції на президентських виборах в Грузії, заявив один з лідерів Республіканської партії, депутат грузинського парламенту Давид Зурабішвілі.

"У національної ради єдиного народного руху, в якому об'єднані 10 опозиційних партій, обов'язково буде свій кандидат, і це не буде Бадрі Патаркацишвілі", - заявив він в ефірі Суспільного телебачення.

За словами Зурабішвілі, акції протесту очолювала національна рада єдиного народного руху і такі політики, як Георгій Хаїндрава і Льован Гачечиладзе, і "всю відповідальність за ці акції несе національного рада об'єднання", передає агентство "Новости-Грузия".

Грузинський бізнесмен Бадрі Патаркацишвілі має намір брати участь в дострокових президентських виборах в Грузії, які відбудуться в січні 2008 року.

"Я ухвалив рішення не допустити безальтернативного проведення президентських виборів в січні 2008 року і заявляю про свою участь в них. Я візьму участь у виборах під гаслом "Грузія без Саакашвілі означає - Грузія без терору". У разі мого обрання президентом даю гарантію, що негайно виступлю з ініціативою про проведення референдуму щодо заміни президентської форми правління на парламентську", - мовиться в поширеній в пресі заяві Патаркацишвілі.

Бізнесмен, за наявною інформацією, в даний час знаходиться в Ізраїлі. Генпрокуратура Грузії 9 листопаду заявила, що порушила кримінальну справу проти Патаркацишвілі за підозрою в спробі насильницького скидання існуючої влади. Раніше Патаркацишвілі заявив, що фінансує грузинську опозицію.

У своїй заяві він призвав країн-друзів Грузії "надати допомоги грузинському народу в захисті демократії і примусити керівництво країни виконати декілька умов, які необхідні для проведення демократичних виборів".

У числі їх бізнесмен назвав негайну відміну оголошеного президентом надзвичайного стану, припинення переслідувань людей з політичних мотивів та кримінальних справ, порушених після мітингу 2 листопада.

Крім того, Патаркацишвілі вимагає негайного зняття всіх обмежень для ЗМІ і запрошення міжнародних спостерігачів на дострокові президентські вибори.

В той же час бізнесмен повідомив, що змінить своє рішення щодо участі в президентських виборах, якщо об'єднана опозиція Грузії висуне єдиного кандидата.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: