Байден назвав Грузію лідером з розвитку демократії

Американський віце-президент поспілкувався з представниками опозиції, проте конкретних порад не давав. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Лідери грузинської опозиції, які в четвер зустрілися з віце-президентом США Джозефом Байденом, заявили, що задоволені переговорами.

У зустрічі брали участь як представники так званої "радикальної опозиції", яка вже четвертий місяць проводить на вулицях Тбілісі акції з вимогою відставки президента Саакашвілі, а також парламентської меншості. Зустріч опозиції з Байденом продовжувалися майже годину.

Лідер партії "Демократичний рух - єдина Грузія" Ніно Бурджанадзе заявила, що дякує Байдену "за відверту і відкриту бесіду".

Бурджанадзе підкреслила, що з боку Байдена не було конкретних рекомендацій. "Це підкреслює, що США насправді демократична держава і друг нашої країни.

Віце-президент однозначно заявив, що вибори і подібні рішення, - справа грузинського народу, внутрішня справа грузинської держави і населення Грузії, і США в у жодному випадку не збираються втручатися в внутрішні справи країни" - заявила Бурджанадзе.

За словами лідера парламентської меншості Георгія Таргамадзе, на зустрічі з опозицією віце-президент США продемонстрував, що США не здійснює персоніфікацію своєї політики і підтримує розвиток демократичних інститутів і вважає, що Грузія є лідером в регіоні з розвитку демократії.

Таргамадзе відзначив, що сторони домовилися не розголошувати конкретні деталі бесіди. "В цілому, я можу сказати, що ми говорили про інституційні проблеми: починаючи від виборчого середовища, закінчуючи принципами розділення влади. Ми отримали інформацію про це, і я передав звернення ЗМІ до Джона Байдена", - заявив Таргамадзе.

"Головним посланням було те що США підтримують територіальну цілісність Грузії, і не залишать грузинську націю в боротьбі за свободу і незалежність. В той же час демократія є важливим чинником, розвиток якої необхідний для затвердження державності і для підтримки вільного світу" - відзначив Таргамадзе.

"Я ще раз переконався що це один з мудрих і передбачливих політиків якого ми коли або бачили і, дивлячись на цю людину, я уявляю, якими були засновники Америки", - заявив Таргамадзе.

Нагадаємо, 22 липня, віце-президент США Джозеф Байден прибув з офіційним візитом до Грузії. Наступного дня відбулася його зустріч з президентом Саакашвілі у форматі один на один, пізніше до них приєдналися члени делегацій.

Читайте також:

Росія: Грузія готується до нової "серпневої війни"

Саакашвілі попросив у США зброї для захисту від Росії

Віце-президент США прилетів до Грузії

Wall Street Journal не збирається вибачатися перед Саакашвілі
 

ВідеоБайден відвідав Грузію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: