Бакієв вирішив найняти колишнього адвоката  Ходорковського

Опальний президент Киргизії скористається послугами відомого канадського адвоката Роберта Амстердама.

Сім'я поваленого президента Киргизії Курманбека Бакієва вирішила найняти для нього відомого канадського адвоката Роберта Амстердама.

Про це повідомляє EurasiaNet, посилаючись на відомості, отримані з європейських юридичних структур.

Підтвердження цієї інформації від самого Бакієва поки не надходило.

Роберт Амстердам, засновник адвокатської контори Amsterdam & Peroff, кілька років тому входив до групи юристів, які захищали колишнього главу "ЮКОСа" Михайла Ходорковського. Він також представляв інтереси поваленого прем'єра Таїланду Таксина Чинавата.

У скільки обійдуться Бакієву послуги такого адвоката, невідомо. Посилаючись на "інформовані джерела", видання відзначає, що гонорари канадського юриста становлять "не менше двох мільйонів доларів".

Курманбек Бакієв був скинутий в результаті перевороту на початку квітня 2010 року. Він залишив Киргизію і перебрався до Білорусі. Бакієв написав заяву про відставку, однак згодом відмовився від неї, заявивши, що як і раніше вважає себе президентом.

Нова влада Киргизії завела на Бакієва кримінальну справу. Його звинуватили у причетності до загибелі бунтівників, убитих під час штурму будівлі уряду 7 квітня.

Кримінальні справи за цим та іншим звинуваченнями було заведені також на родичів президента і представників його оточення. З Бішкека до Мінська був направлений запит про екстрадицію Бакієва, проте білоруський президент Олександр Лукашенко відповів відмовою. Наприкінці травня стало відомо, що з проханням про сприяння в затриманні поваленого президента тимчасовий уряд Киргизії звернувся в Інтерпол.

Читайте також:

За інформацію про місцезнаходження родини Бакієва оголошено винагороду

Бакієв повернеться до Киргизії для оголошення референдуму

Бакієва шукатиме Інтерпол

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: