Бакієв вступив на посаду президента Киргизії

Курманбек Бакієв, переобраний на другий термін, почав виконувати свої повноваження. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Президент Киргизії Курманбек Бакієв, переобраний 23 липня на другий термін, 2 серпня вступив на посаду голови республіки.

Церемонія інавгурації пройшла в Будинку уряду республіки у присутності депутатів парламенту Киргизії, членів уряду і представників дипломатичного корпусу.

Бакієв промовив присягу парламенту і народу республіки, а потім одержав від глави ЦВК Киргизії посвідчення президента і символи президентської влади - штандарт і нагрудний знак з вигравійованими ім'ям і прізвищем і термінами повноважень.

Нагадаємо, за офіційними даними, за діючого главу республіки на виборах проголосували 76,12% виборців, а за кандидата від об'єднання опозиційних сил, колишнього прем'єр-міністра Алмазу Атамбаєва - 8,41%.

Опозиція не визнала результати голосування, заявивши, що перемога Бакієва була забезпечена масштабними фальсифікаціями, використовуванням адміністративного ресурсу і "масовим терором".

Цю точку зору частково підтримали спостерігачі від ОБСЄ, які констатували, що вибори не "відповідали основним вимогам" організації. У свою чергу місії спостерігачів від СНД і ШОС визнали голосування "вільним і прозорим".

29 липня в столиці Киргизії Бішкеку були затримані більше 40 людей, які вийшли на акцію протесту. Прихильники опозиції мають намір продовжувати демонстрації, але стверджують, що вони носитимуть мирний характер.

Читайте також:

Росія відкриває нову військову базу в Киргизії

Міліція розігнала акцію протесту опозиції в Киргизії

У підсумку на виборах президента Киргизії лідирує Бакієв

Киргизька опозиція проведе мітинг попри заборону влади

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: