Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Банда із польських прикордонників і військових налагодила контрабанду цигарок з України

Зароблені кошти використовували і для підкупу колег

Банду тютюнових контрабандистів затримали польські спецслужби. До неї входили 32 людини. 18 вже за ґратами - це поляки, йдеться в ТСН.16.45.

Громадянство решти поки що не розголошують. Контрабанда йшла з України через Південний Буг. Серед арештованих і чинні прикордонники й навіть військові.

Вони були добре екіпіровані. Мали прилади нічного бачення, засоби стеження й готівку, якою підкуповували своїх же колег. Крам возили човнами, автомобілями й літаками.

Поляки порахували, що за два роки до них чорними дірами у кордоні потрапило 2 з половиною мільйони пачок цигарок. Бюджет країни недоотримав 50 млн злотих - це 370 мільйонів гривень.

Українські прикордонники стверджують, їхніх бійців у банді не було. Принаймні, поки що запитів із того боку не отримували.

 

 

ВідеоБанду тютюнових контрабандистів затримали польські спецслужби

Банду тютюнових контрабандистів затримали польські спецслужби. До неї входили 32 людини. 18 вже за гратами - це поляки. Громадянство решти поки що не розголошують. Контрабанда йшла з України через Південний Буг. Серед арештованих і чинні прикордонники, й навіть військові. Вони були добре екіпіровані. Мали прилади нічного бачення, засоби стеження й готівку, якою підкуповували своїх же колег. Крам возили човнами, автомобілями й літаками. 

Банду тютюнових контрабандистів затримали польські спецслужби

Залиште свій коментар

Вибір редакції