Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дивні сірники знайшли на Одещині.

Російське підприємство "підлаштувалося" під покупця та постачає до Одещини сірники "Україночка".

На коробці, де відсутні будь-які російські слова, зображені дівчата у традиційному українському вбранні та у вінках. Самі ж коробки з-під сірників витримані у жовто-блакитних кольорах українського прапора.

Лише на зворотному боці коробки, під зображенням маленького українського хлопчика можна прочитати адресу виробника – "РФ, місто Череповець".

Про дивну знахідку на сторінці у Facebook повідомила журналістка із Одещини Ольга Годовенко.

"Вгадайте, який виробник у цих надзвичайно патріотичних українських сірників? Купили ми їх без "задньої мислі", а виявилося, що виробляються ці сірники в Росії! Головне, жодного російського слова! Ось так "москалі" вирішують свої комерційні проблеми", - написала журналістка.

На думку Годовенко, такі "патріотичні" сірники російського виробництва можна вважати "бандерівською зрадою".

"Цікаво, що з цього приводу думають звичайні пересічні росіяни? Ті, які так активно "переживають" за хунту і фашизм в Україні? Це ж бандерівська зрада якась просто у них на території", - зауважила журналістка.  

вгадайте, який виробник у цих надзвичайно патріотичних українських сірників? купили ми їх без "задньої мислі", а виявило...

Posted by Ольга Годовенко on 27 июля 2015 г.

Нагадаємо, що раніше у Росії депутат-комуніст Вадим Соловйов запропонував зобов'язати ресторани та кафе мати у своєму меню не менше 50 % страв традиційної кухні. Парламентарій переконаний, що іноземцям у Росії легше скуштувати власну кухню, ніж традиційні страви РФ. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції