Бангладеш та Індію, яку стрімко атакує коронавірус, накрив потужний тропічний циклон

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Циклон досягнув третьої категорії небезпеки.

Потужний тропічний циклон "Амфан" накрив Індію та Бангладеш.

Про це пише Associated Press.

Вранці, 20 травня, циклон досягнув третьої категорії небезпеки. За даними індійського метеорологічного управління, він набирає сили і завдасть найпотужніший удару вже до вечора. Він буде рухатися сушею зі швидкістю від 185 до 260 кілометрів на годину і торкнеться багато житлові районів.

Стихія принесла із собою проливні дощі та рвучкий вітер до 180 км за годину. Буревій повалив дерева, електричні стовпи та позносив покрівлі. Крім того, шторм може підштовхнути морську воду на 25 кілометрів до внутрішньої частини, затопивши міста.

Мільйонам людей, що живуть на східному узбережжі Індії та Бангладешу, довелося покинути свої будинки через смертельну небезпеку через циклон. Їх розселили у 13 тисячах приміщеннях шкіл, спортивних залів, коледжів та інших будівель. Усіх евакуйованих забезпечили захисними масками, рукавичками та антисептичними розчинами. 

Влада Індії побоюється, що циклон може мати руйнівні наслідки для боротьби країни з пандемією коронавірусу. Можливе поширення хвороби на більш віддалені громади.

Як повідомлялося, на північно-східне узбережжя Філіппін 15 травня налетів потужний тайфун "Вонгфонг". Пориви вітру сягали 150 кілометрів за годину. Також почалися сильні опади. Подекуди негода знищила помешкання, позривала дахи, а сотні будинків лишилися без електрики. Тисячі мешканців залишилися без зв'язку. Крім того, дощ залив рисові та кукурудзяні поля.

Відео Бурхливий травень: Індію та Бангладеш накрив циклон, а США потерпають від високої води і пожеж

Від природніх катаклізмів потерпають у світі. Потужним циклоном "Амфан" накрило Індію та Бангладеш. Стихія принесла із собою проливні дощі та рвучкий вітер до 180 км за годину, що валить дерева і зносить покрівлі. Тим часом американський штат Мічиган вкрила висока вода, а Аризону охопила вогняна стихія.  

Бурхливий травень: Індію та Бангладеш накрив циклон, а США потерпають від високої води і пожеж

Залиште свій коментар

Вибір редакції