Bank of America відмовився обслуговувати рахунки WikiLeaks

Є підстави вважати, що WikiLeaks здійснює діяльність, що суперечить правилам банку, зазначає керівництво установи.

 Найбільший американський банк Bank of America відмовився обслуговувати рахунки та операції, пов'язані з фінансуванням сайту WikiLeaks. Про це оголосило увечері 17 грудня керівництво фінансової установи.

Як зазначається, у компанії є підстави вважати, що WikiLeaks здійснює діяльність, що суперечить правилам банку.

Творці WikiLeaks, у свою чергу, через мікроблог на Twitter звернулися до "всіх, хто любить свободу" із закликом закрити рахунки в Bank of America.

Пізніше в мікроблозі з'явилося ще одне повідомлення, в якому клієнтам Bank of America рекомендувалося підшукати для своїх грошей більш безпечне місце.

Раніше обслуговувати рахунки WikiLeaks і особисто засновника сайту Джуліана Ассанжа відмовилася платіжні системи PayPal. Також здійснювати пов'язані з WikiLeaks операції не можна через системи Visa і Master Card, що значною мірою ускладнило збір коштів для підтримки проекту.

Також компанія EveryDNS відмовилася обслуговувати домен wikileaks.org, внаслідок чого сайт переїхав на wikileaks.ch.

Відомо, що щонайменше одна компанія розірвала відносини з WikiLeaks на прохання Держдепартаменту США: в PayPal лист з відповідними рекомендаціями надійшов в кінці листопада 2010 року, напередодні того дня, коли WikiLeaks почала публікувати фрагменти листування американських дипломатів.

Нагадаємо, прихильники WikiLeaks оголосили "першу кібервійну" проти всії ворогів проекту. Багато сайтів вже зазнали хакерських атак.

Читайте також:

Оприлюднено скандальні любовні листи засновника WikiLeaks

Ассанж вийшов на свободу

США закрили військовим доступ до сайтів WikiLeaks

З'явилися фото бункера з серверами WikiLeaks

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: