Баптисти погрожують зірвати похорони Джобса

Цікаво, що заклик до своїх прибічників пікетувати похорони Джобса Мардж Фелпс розіслала за допомогою свого iPhone.

Відома своїм радикалізмом "Баптистська церква Вестборо" оголосила про намір влаштувати протести на церемонії похорон засновника корпорації Apple Стіва Джобса в Лягло Алто, де до останнього дня жив один з  найшанованіших людей у світі бізнесу.

"Він не вірив в бога і навчав гріху", - говориться в повідомленні церкви, яка об'єднується переважно членів численного сімейства Фелпс.

Новатора, що змінив світ через створення проривних технологій, церковники звинуватили в тому, що створені Apple гаджети сприяли поширенню гріховних поглядів.

Поліція Лягло Алто підтвердила, що "Баптистська церква Вестборо" має намір влаштувати пікет на кладовищі і не має наміру створювати її членам перешкод у вираженні своїх поглядів, посилаючись на конституцію США, яка проголошує свободу слова, повідомив інтернет-ресурс pcmag.

Цікаво, що заклик до своїх прибічників пікетувати похорони Джобса Мардж Фелпс розіслала за допомогою свого iPhone.

"Баптистська церква Вестборо" відома своїм скандальним пікетуванням похорон багатьох почилих знаменитостей, яких це релігійне об'єднання охарактеризувало як "грішних", і навіть військовослужбовок, доставлених на батьківщину з Іраку і Афганістану, за те, що вони були "повинні у вбивстві".

Стив Джобс, що став іконою для світу технологій і мільйонів користувачів Apple, після тривалої хвороби помер в середу вечером в колі сім'ї у віці 56 років. Сім'я не повідомляє місце поховання культового менеджера. За своми переконаннями він був буддистом.

Читайте також:

Прихильниця іPad Тимошенко в СІЗО шкодує про смерть "чарівника" Джобса

Біологічний батько Джобса не зміг нічого сказати про його смерть

Автобіографія Стіва Джобса стала лідером продажів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: