Барак Обама наказав відомствам США розсекречувати інформацію

Білий дім наказав федеральним відомствам США розсекречувати і публікувати в Мережі "цінні дані".

білий дім
Білий дім
Федеральним відомствам США наказано зробити свою роботу більш прозорою для громадян.  Зокрема, кожному відомству доведеться до закінчення січня опублікувати на сайті Data.gov три масиви даних, що мають "високу цінність". Таким чином повинен реалізуватися план "відкритого уряду", розроблений адміністрацією Барака Обами.

Крім того, в президентській адміністрації вирішили, що федеральні відомства, в яких зібралася велика кількість запитів про публікацію офіційних документів - такі запити грунтуються на Законі про свободу інформації, - повинні будуть скорочувати "чергу" запитів на десять відсотків щорічно. "Нездатність виконати це посилить невдоволення Білого дому і президента", - пригрозив в інтерв'ю Пітер Орсзаг - директор Адміністративно-бюджетного управління президентської адміністрації.

21 січня 2009 - у свій перший повний день на президентській посаді - Обама розпорядився провести ревізію відкритості та прозорості федерального уряду. Після цього Орсзаг і його підлеглі провели численні зустрічі з державними особами та представниками громадських груп. "Результат, як бачимо, виправдовує очікування, - заявив Гері Басс, керівник OMB Watch - однієї з організацій, які домагалися реформи. - Ключ до успіху тепер - це спільна робота громадян, Білого дому і федеральних відомств щодо втілення прийнятої директиви у життя ".

Звістка про директиву Білого дому збіглася у часі з повідомленням про помилкові розсекречення цінних даних одним з відомств федерального уряду - Управлінням транспортної безпеки США. Як виявилося, в інтернеті через недогляд відповідальних осіб було розміщено внутрішні інструкції Управління, у яких детально описуються заходи безпеки в американських аеропортах.
 

Читайте також:

В Індонезії встановили пам'ятник маленькому Обамі

Американці вважають, що Обама не гідний Нобелівської премії

Внаслідок сильного снігопаду в США загинуло вже п'ятеро людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: