Барак Обама став мільйонером

Родина Обами за минулий рік заробила більше 2,5 мільйонів доларів.

Президент США Барак Обама і його дружина в 2008 році заробили 2,65 мільйони доларів. Відомості про доходи президента і його дружини були оприлюднені прес-службою Білого дому.

Основним джерелом доходу Обами в 2008 році були авторські відрахування від двох його книг - "Зухвалість надії" (The Audacity of Норі) та "Мрії мого батька" (Dreams from My Father), що стали світовими бестселерами. 172 тисячі доларів Барак Обама і його дружина в 2008 році пожертвували 37 добродійним організаціям.

З доходу в 2 мільйони 656 тисяч 902 долари Барак і Мішель Обама заплатили податок до федерального бюджету в розмірі 855 тисяч 323 доларів. Податки до бюджету штату Ілінойс, де вони проживали до обрання Обами на посаду президента США, склали 77 тисяч 883 долари. У 2007 році дохід Барака і Мішель Обами склав 4,2 мільйони доларів.

Попередник Обами на посту президента США Джордж Буш і його дружина Лора в 2007 році, коли вони останній раз обнародували свою податкову декларацію, заробили 924 тисячі доларів. Основним джерелом доходу родини Бушей була зарплата президента і прибуток від інвестування.

Про доходи за 2008 рік 15 квітня відзвітували і віце-президент США Джо Байден з дружиною Джілл. Байдени в 2008 році заробили 269 тисяч 256 доларів. Їх основними джерелами прибутку була зарплата Джо Байдена в Сенаті США і відрахування від написаної ним книги.

Попередній віце-президент США Дік Чейні з дружиною Лінн в 2007 році повідомили про дохід у 3 мільйони доларів. Велику частину сімейного бюджету склали авторські гонорари за книги Лінн Чейні, а також її зарплата в Інституті американського підприємництва.

Читайте також:

Тимошенко живе на одну зарплату

Зарплата Мєдвєдєв вдвічі більша, ніж у Ющенка

Балога живе на одну зарплату

Ющенко задекларував горбатого "Запорожця"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: