Барак Обама - типовий син Африки, впевнена його кенійська бабуся

Бабуся президента США сподівається, що він допоможе економіці Африки та африканському народу.

Кенійська бабуся президента США Барака Обами по лінії батька Сара в основному спілкується з онуком через перекладача, але впевнена, що він "справжній син Африки".

"Барак - типовий син Африки: у нього добре африканське серце і відкрита душа. Він викликає прихильність до себе всіх людей незалежно від їх кольору шкіри і національності", - розповіла Сара Обама.

Нагадаємо, сам Обама нещодавно заявив, що після обрання на посаду президента США він перестав "бути негром".

Натомість його бабуся упевнена, що Обама допоможе африканській економіці.

"Барак – перш за все американський президент. І насамперед він, природно, піклуватиметься про благополуччя своєї країни. Але я упевнена, що Барак не залишить Африку. Він обов'язково щось зробить, щоб допомогти африканським людям", - переконана Сара.

Останній раз вона спілкувалася з онуком на його інавгурації в Білому домі у січні цього року.

Сара розповіла, що не розмовляє англійською, а Барак Обама - місцевою мовою луо, тому вони спілкуються через перекладача.

Останній раз на батьківщині свого батька в Кенії Барак Обама був у 2006 році. "Тоді він (Обама) навіть зміг вимовити "мусава", що означає "як справи?", але на цьому його знання мови закінчувалося. Отже ми спілкувалися в основному за допомогою перекладача, як і зараз з вами", - розповіла Сара Обама.

Барак Обама народився в 1961 році в Гонолулу, столиці штату Гаваї, і ніколи не жив в Кенії. Його батьки, біла американка Стенлі Енн Данхем і кенієць Барак Хусейн Обама-старший, розійшлися в 1964 році, після чого батько майбутнього президента повернувся на батьківщину, де працював на державній службі, а в 1982 році загинув у автомобільній аварії. Бабуся президента США досі живе в кенійському селі Когело.

Читайте також:

Обама заявив, що після того, як став президентом, перестав бути негром

Обама любить Пушкіна та слухає хіп-хоп

"Жартівник" Обама розповів анекдот про Клінтон та свинячий грип

Обама вважає, що Освенцим звільнив його дядько та армія США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: