Батьки-американці катували прийомних дітей з Росії цвяхами

У США повідомили про черговий випадок жорстокого поводження прийомних батьків над дітьми, всиновленими у Росії. Подружжя катувало трьох сестер цвяхами.

У США стався черговий скандал, пов'язаний зі знущаннями над російськими дітьми.

У розпорядженні журналістів виявилися матеріали кримінальної справи, порушеної відносно подружньої пари - Еделвіни і Стіва Лещинські. Прийомних батьків трьох російських сестер звинувачують у жорстокому поводженні з дочками.

Імена дівчаток поки не повідомляються. Відомо тільки, що їм від 12 до 14 років, і що проживають вони в містечку Ларімер в штаті Колорадо. За словами слідчих, мова йде як мінімум про 4 епізоди знущань.

Дівчата розповідають, що батьки били їх за найменші провини та влаштовували їм дуже витончені покарання. Наприклад, примушували віджиматися, підкладаючи під них дошки цвяхами, що стирчали з них.

Дітей у прийомних батьків забрали, подружжя Лещинські очікує закінчення слідства у в'язниці.

На даний час в США слухається справа про вбивство прийомної дитини з Росії. Ваня Скоробогатов, який став у США Натаніелем Крейвером, був усиновлений у Росії в 2003 році. Минулого літа він помер в Америці від побоїв і голоду. Прийомні батьки Майкл і Наннет Крейвери стверджують, що дитина сама завдавав собі травми. Прокуратура, однак, стверджує, що вони по суті катували сина.

Крейверам були офіційно пред'явлені звинувачення у вбивстві за обтяжливих обставин, створенні загрози для благополуччя дитини і злочинній змові. Місцева прокуратура вже оголосила, що буде домагатися для підсудних смертної кари. Обидва вони залишаються під вартою без права звільнення під заставу.

Ціла серія подібних випадків з російськими дітьми змусила Москву поставити перед Вашингтоном питання про укладення договору за умовами міжнародного усиновлення. В американській столиці розпочався черговий раунд переговорів на цю тему з участю фахівців Міносвітнауки, МЗС РФ і держдепартаменту США.

Читайте також:

У Росії почався "бекбебібум": уже близько 30 тисяч жертв

РФ призупинили всиновлення російських дітей американцями

Американці повернули всиновленого хлопчика до Росії із запискою, що він більше не потрібен

МЗС Росії заявило про систематичні вбивства американцями російських дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: