Батьки відмовилися від охорони: в Росії назвали причину масового вбивства в школі Казані

Батьки відмовилися від охорони: в Росії назвали причину масового вбивства в школі Казані

Фото: Татар-информ

Навчальний заклад належно не охороняли.

У російському Слідчому комітеті назвали назвали причину масового вбивства в казанській школі № 175, де померло дев'ять осіб.

Про це розповіли у ТСН.14:00.

Голова Слідчого комітету РФ Олександр Бастрикін заявив, що трагедія сталася тому, що навчальний заклад належно не охороняли. Хоча угоду про охорону підписали, батьки відмовлялися давати на неї гроші. Розкритикував голова Слідчого комітету і Міносвіти, яке недостатньо працює над вихованням молоді.

Слід зауважити, що наразі порушено справу про масове вбивство. Гілявієв перебуває під вартою. Суд обрав йому запобіжний захід терміном на два місяці.  Крім того, його поставили на профілактичний облік як схильного до суїциду.

Нагадаємо, у вівторок, 11 травня, у столиці республіки Татарстан - у Казані в школі № 175 сталася стрілянина, у якій загинуло щонайменше дев'ять учнів та дві вчительки. Стрільцем виявився 19-річний Ільназ Галявієв, який закінчив школу чотири роки тому. Хлопця затримали правоохоронці. Його мотиви невідомі.

На допиті Галявієв заявив, що відчуває себе богом і всіх ненавидить. Утім, про відеоігри та булінг не згадував. За його словами, зброю купив легально. Він почав готуватися до злочину на початку березня. Зокрема, купив селітру для вибухівки, а потім - зброю. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація