Батьківщиною свинячого грипу є Європа, а не Мексика

Посол Мексики повідомив, що небезпечний вірус привезли до Мексики європейці. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Батьківщиною свинячого грипу є Європа, а не Мексика.

Так вважає посол цієї країни в Китаї Жорже Гуаджаро. За його словами, штам вірусу H1n1, що мутував, до Мексики привіз хтось з європейців і потім викликав спалах нового смертельного різновиду грипу.

На доказ своїх слів дипломат послався на результати досліджень мексиканських учених, правда, де можна побачити ці документи, він не повідомив. Посол лише відзначив, що дані про джерело грипу – це виключно важлива інформація, яка допоможе визначитися з методами його лікування.

Тим часом, уряди багатьох країн приймають заходи, щоб не допустити подальшого поширення свинячого грипу. В Україні, зокрема, заборонено ввезення свинини з Мексики і США, в міжнародному аеропорті "Бориспіль" проводиться дезинфекція літаків та деяких пасажирів, що прибули з Мексики та США. Кількість людей, причиною смерті яких може бути свинячий грип, збільшилася до 152 людей.

Декілька випадків зараження вірусом H1n1 підтверджено в Іспанії та Великобританії. Хворі з схожими симптомами госпіталізовані напередодні у Франції, Чехії, Данії, Швеції, Бельгії, Бразилії, Новій Зеландії, Австралії.

За неофіційними даними, від нового вірусу померла одна людина в Південній Кореї.

У Москві з підозрою на свинячий грип була госпіталізована жінка, яка прилетіла з Мехіко. Пізніше в неї підтвердився діагноз ГВРЗ.

Всесвітня організація охорони здоров'я підвищила рівень загрози інфікування вірусом "свинячого грипу" для населення з третього до четвертого. Шостий рівень означає появу пандемії.

Напередодні ситуація в Мехіко ще більш погіршала через землетрус, що там стався.

Читайте також:

В Мексиці померло ще 49 людей. Імовірно - від свинячого грипу

Паніка в Росії: звичайне ГВРЗ прийняли за свинячий грип

У Південній Кореї зафіксована перша смерть від свинячого грипу

Хворі з підозрою на свинячий грип є на всіх континентах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: