Батько 90 дітей з ОАЕ одружується 18-й раз, щоб "дійти до сотні"

Мешканець ОАЕ має намір одружитися 18-й раз, бо дав обіцянку мати не менше 100 дітей.

Найбільш багатодітний житель Об'єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ) 63-річний Даад Мухаммед Аль Балуші, який вже є батьком 60 хлопчиків і 30 дівчаток від 17 законних дружин і поставив перед собою мету - стати батьком 100 дітей, через кілька тижнів зіграє весілля в 18-й раз.

Зараз у батька-рекордсмена – три дружини, дві з яких мають народити чергових спадкоємців в наступному місяці. Кожну з його колишніх і нинішніх дружин він наділив будинком, автомобілем і прислугою. У перший шлюб Аль Балуші вступив у віці 19 років і відтоді шкодує тільки про одне, що за законами шаріату не може одночасно мати більше 4 дружин – інакше мрія про сотню нащадків вже давно стала б реальністю.

За чутками, найбільший багатодітний батько ОАЕ, який є дідом 50 онуків, відразу після очікуваного поповнення сімейства відправиться до Індії, нібито, для заміни застарілого протеза – кілька років тому він втратив ногу в автокатастрофі. Однак ніхто з його оточення не сумнівається – з поїздки Даад Мухаммед повернеться з новою нареченою.

Невтомний житель ОАЕ практично постійно знаходиться в процесі розлучень і одружень, вибираючи дружин по всьому світу – від Філіппін до Марокко. При цьому для всіх своїх обраниць він незмінно повинен бути першим в їх житті чоловіком. Як повідомляють місцеві ЗМІ, закоренілий багатоженець свого часу дав слово президенту ОАЕ шейха Заїду Аль Нахайяну і правителю рідного емірату Аджман шейху Хумейд Аль Нуаймі, що до кінця "відведених йому богом днів" стане батьком як мінімум 100 дітей.

Заповітна мета цілком досяжна, враховуючи відмінне здоров'я "батька-героя", який нечасто звертається до лікаря. "Я ніколи не їв заморожені або консервовані продукти, завжди вважав за краще все свіже, навіть дружин, жодна з яких до мене не виходила заміж", - ділиться секретом плодючості еміратський рекордсмен.

Читайте також:

Режисер із США ґвалтував 5 своїх дочок, щоб "зберегти рід людський"

Фаворитом перегонів за місце президента Німеччини стала багатодітна міністр праці

На Буковині багатодітна мати народила двадцяту дитину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: