Батуріна очолила рейтинг найбагатших жінок чиновників Росії

У рейтингу 50 найбагатших жінок чиновників Росії перше місце посіла дружина мера Москви Олена Батуріна, яка у 2009 році заробила 30,9 млрд рублів.

Дружина мера Москви Олена Батуріна очолила рейтинг 50 найбагатших жінок чиновників, складений газетою "Ведомости". У 2009 році Батуріна заробила 30,9 мільярда рублів, у тому числі 28 мільярдів рублів - за рахунок продажу акцій "Газпрому", Ощадбанку і "Роснєфті", а також ділянки землі на заході Москви. Дохід її чоловіка Юрія Лужкова склав 8000000 рублів.

На другому рядку списку газети виявилася дружина депутата від "Єдиної Росії" Миколи Ольшанського Раїса з доходом в 996 мільйонів рублів. Видання вказує, що Раїса Вільшанська не підприємниця, а її дохід складає успадковане від сина майно. Сам депутат повідомив про здобутий в минулому році дохід у 3,2 мільйона рублів.

Третє місце рейтингу дісталося дружині засновника мережі "Сьомий континент" і депутата Держдуми Володимира Груздева Ольги. Її торішній дохід склав 692,5 мільйона рублів. У Ольги Груздєвої також немає власного бізнесу, а дохід приносять цінні папери, якими вона володіє спільно з чоловіком.

При складанні рейтингу "Ведомости" вивчили кілька тисяч декларацій держслужбовців, опублікованих у рамках антикорупційної кампанії. Потім видання відібрало чиновницьких дружин, дохід яких у 2009 році перевищив п'ять мільйонів рублів; Найбільше таких виявилося півтори сотні. У опублікований рейтинг увійшло 50 прізвищ.

Як повідомлялося, підприємець і дружина мера Москви Юрія Лужкова Олена Батуріна увійшла до трійки найбагатших бізнес-леді світу за версією журналу Forbes.

Читайте також:

Forbes назвав найбагатших бізнес-леді світу

Світові мільйонери розбагатіли до 111 трильйонів 500 мільярдів доларів

Forbes розкрив три головні секрети мільярдерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: