Байден пояснив свою відмову свідчити у справі імпічменту Трампа

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Політик вважає, що він не повинен свідчити перед Сенатом.

Колишній віцепрезидент США Джо Байден вважає, що представники Республіканської партії не мають жодних законних підстав для того, щоб викликати його повісткою до Сенату для надання свідчень у справі імпічменту президента США Дональда Трампа.

Про це він 28 грудня написав на своїй сторінці у Twitter.

У низці повідомлень він нагадав, що протягом 40 років його публічної діяльності він і його офіс завжди співпрацювали з Конгресом, "на відміну від Дональда Трампа і (віцепрезидента США.) Майка Пенса".

"Але я просто не маю наміру прикидатися, що у республіканських повістках для надання мною свідчень в суді у справі про імпічмент є якісь юридичні підстави. Саме про це я і говорив вчора і повторюю: цей імпічмент стосується поведінки Трампа, а не моєї", - написав Байден.

Він додав, що повістки слід надсилати не йому, а в Білий дім.

Раніше Байден заявив, що не даватиме свідчення у Сенаті стосовно процедури імпічменту президента Трампа.

Як повідомлялося, нижня палата Конгресу США більшістю голосів проголосувала за імпічмент президента США Дональда Трампа. За першу статтю щодо перевищення повноважень було віддано 230 голосів, проти – 197. За другу статтю щодо втручання в роботу Конгресу проголосували 229 депутатів, а проти неї висловилися 198. Після Палати представників, в якій більшість складають демократи, проголосувати за імпічмент має ще Сенат, де більшість мають уже республіканці.

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп спостерігав за трансляцією процедури імпічменту, котра відбувалася в Палаті представників Конгресу, в телевізійній трансляції на мітингу своїх прихильників у Мічигані. Там він заявив, що "демократи затаврували себе вічною ганьбою" через те, що "намагаються анулювати голоси десятків мільйонів патріотичних американців". У Білому домі в офіційній заяві назвали голосування в Палаті представників "кульмінацією одного з найганебніших епізодів в історії США".

Залиште свій коментар

Вибір редакції