Байден призначив жінку-трансгендера на посаду у Мінохорони здоров'я та соціальних служб США

Дата публікації
Перегляди
1110
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Байден призначив жінку-трансгендера на посаду у Мінохорони здоров'я та соціальних служб США

Official state photo / Фото: Фото з відкритих джерел

Наразі вона очолює МОЗ штату Пенсільванія.

Новообраний президент США Джо Байден у вівторок, 19 січня, заявив, що призначив на посаду помічника міністра в Міністерстві охорони здоров'я та соціальних служб трансгендерну жінку  докторку Рейчел Левін

Про це повідомляє CBS News.

Зазначається, що Рейчел Левін стане помічницею секретаря з питань охорони здоров'я в Міністерстві охорони здоров'я та соціальних служб США. Якщо Сенат підтримає рішення Байдена, то Левін стане першою в історії США трансгендерною федеральною чиновницею.

"Докторка Рейчел Левін забезпечить стійке керівництво та знання, необхідні нам для того, щоб люди пройшли через цю пандемію, незалежно від їхнього поштового індексу, раси, релігії, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності чи інвалідності. Вона задовольнить потреби в галузі охорони здоров'я нашої країни в цей критичний момент і надалі", — сказав Байден.

Віцепрезидентка Камала Гарріс назвала Левін "чудовою державною службовицею, що володіє знаннями та досвідом, щоб допомогти нам стримати цю пандемію, захистити та покращити здоров'я та добробут американського народу".

Варто зазначити, що Рейчел Левін є випускницею Гарвардського коледжу та Медичної школи Університету Тулейн, закінчила навчання з педіатрії та медицини підлітків у Mount Sinai Hospital у Нью-Йорку. Вона також є професоркою з педіатрії та психіатрії в Медичному коледжі штату Пенсільванія.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що представниця ЛГБТ-спільноти Сара Макбрайд виграла гонитву в Сенат штату Делавер, що дозволило їй стати першою і єдиною сенаторкою-трансгендером від штату в США, а також високопоставленою трансгендерною чиновницею країни. 

55-річна трансгендерна жінка очолила місто на півночі Франції

55-річна трансгендерна жінка очолила місто на півночі Франції
Наступна публікація