Байден стане наступним президентом США з ймовірністю 90% - The Economist

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Демократу пророкують перемогу у 25 штатах.

Джо Байден здобуде перемогу на виборах президента США з ймовірністю в 91% (9 шансів з 10), тоді як нинішній американський лідер Дональд Трамп має лише 8% шансів бути переобраним (1 з 10).

Про такі дані станом на 27 липня свідчить прогностична модель журналу The Economist.

За прогнозом, Байден з імовірністю 99%, отримає більшість голосів виборців на виборах. Але, на виборах президента США перемога визначається не більшістю голосів виборців, а розподілом голосів у колегії вибірників, число яких за того чи іншого кандидата залежить від результатів голосування в конкретних штатах.

На попередніх виборах Хілларі Клінтон випередила Трампа в національному голосуванні, але поступилася в колегії вибірників.

Імовірність перемоги Байдена в колегії вибірників модель оцінює як 91%, або 9 шансів з 10, залишаючи Трампу 8% і 1 шанс з 10. Діапазон можливої ​​кількості виборців, які проголосують за Байдена, прогнозується на рівні 250-415, за Трампа - 123- 288.

Модель пророкує перемогу Байдена у 25 штатах, Трампа - у 20. У п'яти штатах результат голосування залишається непередбачуваним (Північна Кароліна, Аризона, Огайо, Джорджія, Айова).

Модель The Economist оновлюється щодня, вона формує прогноз на основі даних національних опитувань і економічних індикаторів.

Президентські вибори в США 2020 року заплановані на 3 листопада 2020 року. На них може бути обраний 46-й Президент США. Якщо це буде Трамп, то він поб'є рекорд Рональда Рейгана за віком перебування при владі та піде на другий термін.

Відео У Трампа використали архівні фото Революції Гідності для соціальної реклами

У США команда Дональда Трампа проілюструвала хаос і безладдя архівними фото Революції Гідності. Йдеться про соціальну рекламу, яку розмістили у соцмережах. Деталі дізналася ТСН.

У Трампа використали архівні фото Революції Гідності для соціальної реклами

Залиште свій коментар

Вибір редакції