Байден у роздумах про президентське крісло у США назвав себе найкваліфікованішою людиною на цю посаду

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він вирішує, чи боротися за крісло президента США.

Екс-віце-президент США Джо Байден заявив, що вважає себе "найкваліфікованішою людиною на посаду президента у країні" та додав, що поки не ухвалив рішення про участь в кампанії 2020 року.

Про це інформує "Голос Америки".

"На мій погляд, я найкваліфікованіша людина на посаду президента у країні. Над проблемами, з якими стикається сьогодні наша країна, я працював все своє життя: це положення середнього класу і зовнішня політика", - зауважив Байден.

За його словами, рішення про те, чи балотуватися в президенти на виборах 2020 року, буде залежати від того, наскільки він і його родина будуть до цього готові.

Фотогалерея Приголомшення до сліз. Як Обама вручав найвищу нагороду США своєму "брату" Джо Байдену (14 фото)

"Ми з сім'єю повинні разом вирішити, чи готові ми до цього. Ми все робимо разом, як родина", - зазначив політик.

"Байден, який два терміни був віце-президентом за президентства Барака Обами, заявив, що планує ухвалити рішення про вступ у передвиборчу боротьбу протягом терміну від шести тижнів до двох місяців", - пише видання.

Колишній віце-президент США також розповів, що смерть його старшого сина Бо Байдена, який помер від раку мозку у 2015 році, завадила йому балотуватися на виборах 2016 року.

ВідеоЧерез які життєві труднощі довелося пройти американському політику Джо Байдену

Його називають найбільшим конкурентом Дональда Трампа на майбутніх президентських виборах. У день народження американського політика Джо Байдена – про найбільші життєві випробування, які йому довелося подолати.

Через які життєві труднощі довелося пройти американському політику Джо Байдену

Видання повідомляє, що чимало  спостерігачів прогнозують, що у 2020 році Байден висуне свою кандидатуру.

За результатами опитування Reuters / Ipsos, проведеного у листопаді, Байден лідирує в списку можливих кандидатів від демократів.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції