Байдена офіційно визнали новообраним президентом США: як відреагував Трамп

Байдена офіційно визнали новообраним президентом США: як відреагував Трамп

Фото: Associated Press

Адміністрація загальних служб нарешті визнала вибори в Сполучених Штатах такими, що відбулися

Джо Байдена офіційно визнали новообраним президентом Сполучених Штатів - про це кілька годин тому заявила Адміністрація загальних служб у розісланих йому самому і федеральним установам листах. 

Як на це відреагувала адміністрація Трампа та він сам, розповіли у сюжеті ТСН 24 листопада.

О 18:00 за місцевим часом, поки Європа міцно спала, Адміністрація загальних служб нарешті визнала вибори в Сполучених Штатах такими, що відбулися. Це сталося за кілька годин потому, як законодавці штату Мічиган офіційно підбили підсумки волевиявлення і присудили перемогу Байдену.

Голова адміністрації загальних служб Емілі Мерфі вагалася понад два тижні після того, як уся преса, включно з республіканським Фокс Ньюзом, врахувавши результати голосування у спірних штатах оголосила Байдена переможцем.

Увесь цей час Дональд Трамп і його команда наполягали, що виборами в Америці зманіпулювали, змусивши голосувати мертві душі та просто дописуючи голоси кандидатові від демократів. Утім, жодного притомного доказу в судах навести так і не змогли. Тепер команді Байдена з державних резервів виділять понад сім мільйонів доларів на забезпечення двомісячної роботи усіх спеціалістів. 

Перехідний період у Білому домі – Джо Байдена офіційно визнали новообраним президентом

Перехідний період у Білому домі – Джо Байдена офіційно визнали новообраним президентом

"Ми наближаємося до Дня Подяки і до дуже тривожної зими у сенсі зростання кількості шпиталізованих та смертей від коронавірусу. Я хочу, аби всі ви знали: ми працюватимемо для вас, ми слухатимемо вас, ми працюватимемо з вами - це наше найважливіше завдання щойно ми складемо присягу", - заявив Байден.

Реакція Дональда Трампа у "Твітері" не забарилася: чинний президент Сполучених Штатів, хоч і не визнав поразки, бо він ще продовжує судитися одразу в кількох штатах, заявив, що наказав усім чиновникам діяти згідно американських законів, а отже від сьогодні в Білому домі розпочався перехідний період, який завершиться 20 січня інавгурацією нового президента. 

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація