База ПРО на острові Гуам

Адміністрації президента США Джорджа Буша планує розвернути базу ПРО на острові Гуам у Тихому океані.

Контрольне управління конгресу США направило американським законодавцям доповідь, в якій йдеться, зокрема, про плани адміністрації президента США Джорджа Буша розвернути базу ПРО на острові Гуам у Тихому океані.

У поширеній у Вашингтоні доповіді повідомляється, що адміністрація Буша і міністерство оборони США розробили план щодо розширення чисельності американських військ і військової інфраструктури на Гуамі, для чого буде потрібно бюджетні асигнування у розмірі 13 мільярдів доларів.

Передбачається, що з цієї суми 10,3 мільярда доларів буде потрібно для переправлення на Гуам військ морської піхоти США у складі 8 тисяч військовослужбовців з японського острова Окінава, а решта засобів піде на будівництво причалу для атомного авіаносця і розміщення робочої групи сухопутних сил США з протиракетної оборони, яка складатиметься з 630 військовослужбовців і 950 членів їх сімей.

"Офіційні особи сухопутних сил припускають, що майданчик ПРО, знаходитиметься на базі ВПС США "Андерсен", але визнають, що може бути перенесений і в інше місце залежно від того потенціалу, який буде переміщений на Гуам", - йдеться в документі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: